Зовнішнє незалежне оцінювання онлайн

За цим посиланням зібрано офіційні варіанти ЗНО з усіх предметів, підготованих Українським центром оцінювання якості освіти у 2010-2015 роках. За допомогою онлайн-тестів можна перевірити свої знання та оцінити, яким може бути ваш результат на реальному тестуванні.


Український центр підготовки абітурієнтів

УЦПА - це підготовка до ЗНО та ДПА онлайн, новини та необхідні відомості про ЗНО, можливість придбати пакети для шкіл та персональні пакети для доступу до всіх курсів для підготовки до ЗНО та ДПА 9 класу


Довідник вищих навчальних закладів України

Довідник ВНЗ містить інформацію про вузи України ІІІ-ІV рівнів акредитації. Ви зможете знайти по кожному вузу інформацію про форму власності навчального закладу, приблизну вартість навчання, перелік спеціальностей, з яких ВНЗ готує фахівців, а також конкурсних предметів, необхідних для вступу до цього навчального закладу.


Інформаційна система "Конкурс"

Надається повна статистична інформація вступних кампанії 2008-2013 років до вищих навчальних закладів України І-ІV рівнів акредитації.

На сайті можна знайти дані про кількість поданих заяв, кількість зарахованих абітурієнтів, інформацію щодо конкурсу на загальній та бюджетній основах по навчальних закладах тощо.


Офіційна інформація про ЗНО на сайтах:
Український центр оцінювання якості освіти
Міністерство освіти і науки України
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
Кiлькiсть переглядiв: 880

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.